Moja oferta obejmuje nie tylko oprawę muzyczną wesel i studniówek ale każdego rodzaju imprez, których uczestnicy chcą bawić się w rytm wspaniałej muzyki. Dostosowuje style muzyczne i utwory do życzeń klientów.

Co gram?
Muzyka jaką proponuję to niezapomniana, taneczna podróż w czasie po największych przebojach zarówno muzyki polskiej jak i zagranicznej.

Wesela
 
Prowadzenie i oprawa muzyczna przyjęcia weselnego wg wcześniej ustalonego i przedyskutowanego scenariusza i wedle preferencji Pary Młodej. Organizacja konkursów, zabaw, oczepin, biesiadowanie przy stołach - wspólne śpiewanie oraz wiele wiele więcej...

Imprezy okolicznościowe, studniówki i inne...
Kompleksowe poprowadzenie zabawy wraz z konferansjerką , organizacja wcześniej ustalonych konkursów, zabaw i rzecz jasna porywająca muzyka.

Karaoke
Jedna z najlepszych form integracyjnych- możliwość wykazania się wokalnie ale i tanecznie. Stacjonarnie, w każdy piątek o 20.00 w restauracji Toskania w Podegrodziu

Na życzenie możliwa również organizacja karaoke u klienta.

Limuzyny
 Wieczór panieński w ekskluzywnej limuzynie, podróż do ślubu lub na imprezę studniówkową w luksusowym Lincolnie lyb Chrysler 300C to jest to!
Zapraszam do zapoznania się z ofertą www.limuzynki.pl i serdecznie polecam jako zaufaną firmę!

 
   

 

Realizacja: Verakom
Copyright © DJARKUS